Huizer Museum gesloten, VVV Huizen en de museumwinkel tijdelijk geopend

maandag 29 juni 2020

In verband met de maatregelen tegen de verspreiding van het Coronavirus moet het Huizer Museum helaas de deuren nog gesloten houden voor bezoekers. Achter de schermen wordt er hard gewerkt om de collectie binnenkort weer te kunnen tonen aan het publiek. Er wordt daarbij ook gekeken naar mogelijkheden om dat langs de digitale weg te doen.

Via de website van het Huizer museum en de Facebookpagina word je op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen. 

De VVV en de Museumwinkel zijn vanaf 3 juli tijdelijk wel geopend op vrijdag en zaterdag van 10.30 tot 13.30 uur in de maanden juli t/m september. Er worden geen VVV-cadeaukaarten verkocht; deze zijn o.a. te verkrijgen bij Bruna.
Je kunt alleen (contactloos of met uw telefoon) via PIN betalen

Gratis folders, zoals de wandelroute Huizer melkmeisje en de plattegrond van Huizen, zijn tijdelijk ook verkrijgbaar bij Boekhandel Flevo, voorbaan 35 (deze straat loopt parallel aan de straat waar het Huizer Museum staat: de Achterbaan).

Bezoekregels:
Omdat er moet worden voldaan aan de richtlijnen van het RIVM zijn er maatregelen genomen om je bezoek allemaal zo veilig mogelijk te laten verlopen:
• Maximaal twee gasten in de bezoekersruimte
• Toiletten en garderobe zijn niet in gebruik
• De medewerkers geven aanwijzingen
• Bij binnenkomst is desinfecterende handgel aanwezig
• Je kunt alleen (contactloos of met je telefoon) via PIN betalen

Uiteraard gelden ook de algemene Coronarichtlijnen:
• Houd 1,5 meter afstand
• Blijf thuis bij: (verkoudheid)klachten, zoals neusverkoudheid, loopneus, keelpijn, lichte hoest of verhoging (tot 38 graden Celsius)
• Was je handen regelmatig met water en zeep
• Hoest en nies in de binnenkant van je elleboog
• Gebruik papieren zakdoekjes
• Schud geen handen