VVV Loenen voorlopig gesloten

donderdag 19 september 2019

Met de sluiting van Café De Heeren in Loenen in augustus j.l., is voorlopig ook het VVV informatiepunt op deze locatie gesloten. Naar verwachting zal medio november 2019 nieuwe horeca zijn deuren openen op de locatie waar voorheen Café de Heeren zat. VVV Loenen zal daarmee een doorstart maken op de oude locatie, aan de Rijksstraatweg 116A in Loenen. Hou deze website in de gaten voor meer informatie over de heropening.  

Wil je tijdens een dag op pad in Stichtse Vecht graag een fysieke VVV locatie bezoeken voor advies, informatiebrochures, kaarten of wandel- en fietsroutes? De dichtstbijzijnde VVV locaties vind je in Breukelen, Vreeland en Maarssen. 

VVV Breukelen
Gevestigd in Boek en Kantoor Marinus van Kralingen
Herenstraat 4
3621 AR Breukelen

VVV Vreeland
Gevestigd in Dagwinkel Aloys Hageman
Voorstraat 15
3633 BB Vreeland

VVV Maarssen
Gevestigd in Vechtstreekmuseum Maarssen
Diependaalsedijk 19 b
3601 GH Maarssen

To do in Stichtse Vecht
Voor informatie over evenementen en activiteiten in de Vechtstreek kun je online altijd terecht op vvvstichtsevecht.nl

VVV Gooi & Vecht
Het regionale VVV agentschap van de Gooi & Vechtstreek zit in Hilversum.
Gevestigd in het LiveHilversum paviljoen
Stationsplein 27
1211 EX Hilversum

Klik hier voor een volledig overzicht van de VVV agentschappen, informatiepunten en i-zuilen in Gooi & Vecht.