Najaarseditie Recreatiekrant Utrecht is uit!

maandag 30 september 2019

Er is weer een nieuwe editie van de Recreatiekrant Utrecht uit. De laatste van 2019! Bomvol fijne uittips voor een gezellig najaar, met speciale aandacht voor wandelen en winteractiviteiten. Gooi & Vecht staat deze keer op de cover met 'de kunst van oneindig leven in de Gooi & Vechtstreek', met een item over de tentoonstelling ENDLESS LIFE op Buitenplaats Doornburgh in Maarssen. 

In een eerdere uitgave van de Recreatiekrant werd het verhaal van Buitenplaats Doornburgh, van historische buitenplaats naar creatieve ontmoetingsplaats, al uitgelicht. Deze keer zoomen we in op ENDLESS LIFE, de kunst van oneindig leven. In de evenementenkalender vind je uiteraard weer een aantal leuke evenementen in de gemeente Stichtse Vecht terug.  


Lees de nieuwe Recreatiekrant hier


Offline lezen 
Lees je de Recreatiekrant liever in print? Dat kan! Op verschillende punten in de regio Utrecht is de krant gratis mee te nemen en ook bij de regionale VVV Gooi & Vecht op het Stationsplein in Hilversum kun je terecht voor jouw exemplaar! 

Evenementenkalender Stichtse Vecht
Het volledige overzicht van evenementen en activiteiten in de gemeente Stichtse Vecht vind je onderaan de homepage