Nieuwe editie Recreatiekrant Utrecht juni-juli is uit

donderdag 6 juni 2019

Er is een nieuwe editie van de Recreatiekrant Utrecht uit. Ook de juni-juli uitgave staat weer bomvol leuke uittips, deze keer met een focus op cultuur en natuur. 

Naast een artikel over Slot Zuylen - in de gemeente Stichtse Vecht - is er ook aandacht voor andere bijzondere kastelen en historische bouwwerken in de regio Utrecht. Als 'toetje' staat er een pagina vol met mooie fietsroutes in!

In de evenementenkalender vind je uiteraard weer een aantal van de mooie en gezellige evenementen in de gemeente Stichtse Vecht terug. Bekijk de nieuwe Recreatiekrant hier

Lees je de Recreatiekrant liever in print? Dat kan! Op verschillende punten in de regio Utrecht is de krant gratis mee te nemen en ook bij de regionale VVV Gooi & Vecht op het Stationsplein in Hilversum kun je terecht voor jouw exemplaar! 

Het volledige overzicht van evenementen en activiteiten in de gemeente Stichtse Vecht vind je onderaan de homepage