Nieuwe editie Recreatiekrant Utrecht aug-sept is uit

vrijdag 26 juli 2019

Er is een nieuwe editie van de Recreatiekrant Utrecht uit! Bomvol fijne uittips voor het ultieme zomergevoel, deze keer met een focus op waterpret en erfgoed.

Naast een mooie vaarroute over de Wijde Blik en door de Vechtstreek, is er deze editie speciale aandacht voor Buitenplaats Doornburgh in Maarssen. Een bijzondere locatie, van historische buitenplaats naar creatieve ontmoetingsplaats. Laat je verrassen door deze nieuwe hotspot is de Vechtstreek. Daarnaast is er aandacht voor andere kastelen en historische bouwwerken in de regio Utrecht.

In de evenementenkalender vind je uiteraard weer een aantal van de leuke evenementen in de gemeente Stichtse Vecht terug.
Bekijk de nieuwe Recreatiekrant hier

Lees je de Recreatiekrant liever in print? Dat kan! Op verschillende punten in de regio Utrecht is de krant gratis mee te nemen en ook bij de regionale VVV Gooi & Vecht op het Stationsplein in Hilversum kun je terecht voor jouw exemplaar! 

Het volledige overzicht van evenementen en activiteiten in de gemeente Stichtse Vecht vind je onderaan de homepage