Volledig vernieuwd Paviljoen Uit & Meer vanaf nu geopend

maandag 8 april 2019

Afgelopen vrijdag, op 5 april, is Paviljoen Uit & Meer feestelijk heropend. Het restaurant is in totaal negen maanden noodgedwongen dicht geweest, nadat het vorige paviljoen in mei 2018 volledig werd verwoest door een grote brand.

Het eerste echt lente-achtige weekend in Nederland betekende een goede start voor het nieuwe paviljoen van uitbaters Marius en Yvonne Heslenfeld. Vanaf nu zijn bezoekers weer van harte welkom voor een hapje en een drankje in het knusse paviljoen of buiten op het prachtig idyllisch gelegen terras aan het water.

Met het historische Fort Uitermeer en TOP Uitermeer pal naast de deur is dit het perfecte startpunt voor een mooie wandel- of fietstocht in Gooi & Vecht. Naast horeca in de vorm van Paviljoen Uit & Meer biedt Toeristisch Overstappunt (TOP) - Weesp Uitermeer nog veel meer faciliteiten. Klik hier voor een uitgebreid overzicht. 

Het artikel over de verwoesting van het vorige paviljoen lees je hier terug.