Spelen voor Spieren bij Oud Valkeveen Naarden

vrijdag 19 oktober 2018

Speelpark Oud Valkeveen staat op zondag 28 oktober geheel in het teken van de Wintertijdchallenge. Ons doel?! Natuurlijk zoveel mogelijk donaties ophalen voor Spieren voor Spieren.

Dit doen wij door middel van het doneren van de gehele dagomzet van de laatste dag van het seizoen: 28 oktober. Dus als je komt spelen bij ons, ben je automatisch indirect een donateur!

Door het beschikbaar stellen van verschillende challenges op het park, hopen wij dat er veel deelnemers zijn die zich aanmelden. Door deelname aan deze challenges kun je donaties ophalen voor Spieren voor Spieren. Als deelnemer kan je je aanmelden op onze pagina en laten 'sponsoren' door vrienden/familie/kennissen/e.a. Deze challenges worden georganiseerd en aangeboden vanuit het park, MAAR wanneer je een super tof idee hebt voor een challenge en dit bij Speelpark Oud Valkeveen wilt uitvoeren, is dat natuurlijk ook mogelijk! (Neem dan contact met ons op!) 

Challenges op het park:

- Glijden voor spieren: Zo vaak mogelijk van de Megaglijbaan)

- Olympisch sporten voor spieren (Leg een circuit af en laat ze aftekenen)

- Springen voor spieren (Hoelang kan jij trampoline springen zonder te stoppen?)

Geef je op en kom Spelen voor Spieren!