Kom het voorjaar inluiden bij 't Slokje Lentebier Festival in Hilversum!

maandag 26 maart 2018

Voorjaar! Zon, lekkere muziek, hapjes en lentebieren… Klinkt dit als muziek in je oren? Zet dan 7 en 8 april maar vast in je agenda, want dan is 't Slokje Lentebier Festival in de Biersteeg in Hilversum.

Tijdens deze editie van 't Slokje Lentebier Festival kan er niet één maar twee dagen genoten worden van diverse soorten Lentebier, heerlijke streetfood en uiteraard weer de nodige muzikale ondersteuning. Zelfs aan de kleinsten is gedacht, want op zondag is er een kinderatelier (van 14.00 tot 17.00 uur). Net als de voorgaande succesvolle edities, zal dit alles weer plaatsvinden in de sfeervolle Biersteeg in Hilversum. 

Op zaterdag 7 april van 16.00 tot 23.00 uur en op zondag 8 april van 14.00 tot 23.00 uur bent u van harte welkom bij 't Slokje Lentebier Festival. 
Entree is gratis.