Uitnodiging opening VVV/Touristinfo Stationsplein Hilversum

woensdag 7 februari 2018

Op het Stationsplein is de afgelopen maand een opvallende zwarte containerunit met colourful stripes van Hilversum Marketing geplaatst. De komende jaren is hier de VVV/Touristinfo gehuisvest en wordt dit het trefpunt voor toeristen en dagjesmensen.

Tevens is dit de werkplek van het Hilversum Marketingteam. Samen met de VVV en de ondernemers zal het Hilversum Marketingteam vanuit dit paviljoen Hilversum beter op de kaart gaan zetten. Zodat er meer bezoekers naar de stad komen, die langer blijven en vaker terugkeren.

Op zaterdag 10 februari aanstaande wordt het paviljoen van Hilversum Marketing en de VVV om 10.00 uur feestelijk geopend. We nodigen u van harte uit om hierbij aanwezig te zijn. De officiële opening van het paviljoen wordt verricht door Wimar Jaeger, wethouder van Economie en Cultuur en Milou Aarts, directeur van het Regionaal Bureau voor Toerisme.

We zien uit naar uw komst,

Namens het hele Hilversum Marketing Team,
Anne Visser, kwartiermaker Hilversum Marketing