De vierde editie van Wonderfeel

woensdag 31 januari 2018

Het is de laatste dag van januari. Wij hebben de blues overwonnen, komen iets dichter bij de lente en dichter bij de vierde editie van Wonderfeel! Het programma is op een haar na rond: dit jaar komen meer dan 380 musici, dansers, dichters en sprekers naar Wonderfeel. Het mag duidelijk zijn: wij kunnen niet wachten.

Start Kaartverkoop

De kaartverkoop voor Wonderfeel start in de nacht van 5 op 6 maart 2018 om 00:00 uur op www.wonderfeel.nl/ticketsBen je Vriend van Wonderfeel? Dan kun je al vanaf 1 maart bestellen! Vrienden ontvangen hierover een aparte mailing. 

Vriend worden van Wonderfeel
Als Vriend van Wonderfeel help je de komende edities van Wonderfeel te realiseren. Dat kan al met een donatie vanaf €45 per jaar. Onze Vrienden zijn belangrijk voor ons. Graag ontmoeten we elkaar dan ook op Wonderfeel, om te proosten op wat we samen tot stand brengen: een festival waarbij de beleving van muziek en natuur voorop staat.

Meld je aan als Vriend via wonderfeel.nl/word-vriend

Foto: Foppe Schut