De kaartverkoop voor Wonderfeel is gestart!

zaterdag 4 maart 2017

Bestel meteen en je bent verzekerd van de Early Bird-korting!

Let op! Early Bird-tickets zijn gelimiteerd.
Zodra deze uitverkocht zijn, gelden de reguliere prijzen. Bestel dus gauw uw tickets!

Over Wonderfeel

Op het 25 hectare natuurgebied in ‘s-Graveland liggen de zes overdekte Wonderfeelpodia een miniwandeling van elkaar verspreid. Ze bieden voor elk wat wils: van Mozart tot Steve Reich, van Rameau tot Pärt met lijntjes naar jazz, wereld- en popmuziek. Je luistert ontspannen op bankjes, in zitzakken onder de bomen of op een kleed in het gras naar musici van wereldklasse, jonge honden en oude rotten. Er is pizza en bier, er zijn oesters en champagne. Films, verhalen en  knutselen voor kinderen. Wonderfeel werkt nauw samen met Natuurmonumenten