Zomer in Gooi & Vecht; welkom bij de VVV in Hilversum

zaterdag 1 juli 2017

In onze zomerreeks 'Welkom bij de VVV' krijgt u tips van de medewerkers van de VVV's in de regio!

De VVV in Hilversum is gevestigd in Museum Hilversum aan de Kerkbrink. De VVV is van maandag tot en met zaterdag geopend tussen 10-17 uur. U bent van harte welkom in het prachtige pand, maar uiteraard is de VVV ook telefonisch bereikbaar (035-544 6971) en natuurlijk via de mail: info@gooivecht.nl Werken op de VVV is elke dag weer anders! Bezoekers en bewoners komen dagelijks langs met vragen over evenementen en activiteiten in Hilversum en de regio. Bovendien weten de medewerkers precies waar u een boot kunt huren, welk hotel of BB's bij u past en wat de meest bijzondere plekjes zijn. Uiteraard helpen zij u graag om een reservering te maken of een leuke dag samen te stellen. Onlangs hebben we een aantal videoboodschappen opgenomen, hieronder vindt u de eerste in onze zomerreeks 'Welkom bij VVV GooiVecht'