Feestelijke opening ´Onze Willem 50` op de Kapelstraat Bussum

donderdag 6 april 2017

Zet het in je agenda, een hele bijzondere expositie in de Kapelstraat. 27 kunstenaars geven hun kunstvisie op onze koning die 50 jaar wordt.

De locaties zijn bij Kunsthandel Dekker, Bureau Nieuw en bij mij in mijn atelier. Leuk als je komt!

KONINKLIJKE KUNST IN BUSSUM
Het kroonjaar van onze koning heeft 27 gerenommeerde kunstenaars uit het Gooi geïnspireerd om hun kunstvisie te geven op onze koning.

Feestelijke opening op vrijdag 21 April van 17:00u - 20:00u

Van 21 t/m 29 april zullen de kunstenaars hun ‘KONINGSWERK’ tentoonstellen bij: Kunsthandel & Lijstenmakerij Dekker, Jac Paintings en NIEUW.NU. Kom gezellig 😃 langs en neem je vrienden mee.

Deelnemende kunstenaars: Anne Fleur van Gemert- Annemarie Bitter – Anne Miek Godschalk – Anthel Reijnders - Arben Brahimaj – Charlene van den Eng – Eddy ‘Edjo’ Geerlings – Elizabeth Ebbink – Gemma van der Zee – Hans Almekinders – Henni Haselaar – Ilse Valkenburg- JACqueline de Vries – Jan-Willem van Oldeneel – Janine Boot – Janine van der Kaaij-Kruijmer – Maja Boot – Maritza Marbus – Marjan Derksen – Mick Harren – Mieke Schut – Monique van Wijk – Pieter Hogenbirk – SAM Bult – Wouter van der Velde – Yvonne de Vries – Robbert Strüwer.